#1 2008-11-18 19:26:21

Britney

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-16
Posty: 9
Punktów :   

On jest twardy jak skała !

Pomocy !
Ostatnio w kinie poczułam że moje serce bije mocniej na widok chłopaka z mojej klasy. Siedział właśnie koło mnie. Gadałam do niego ile wlezie a potem zapytałam czy mnie lubi i dodałam że ja go bardzo ale ona odpowiedział że nie. W szkole przy każdej możliwej okazji z nim gadam ale dzisiaj coś zaczął mnie unikać. Nie odzywa się do mnie i nie chciał koło mnie usiąść. Proszę o pomoc ! Co mam zrobić żeby mnie polubił ? Aha i jeszcze jedno gdy go zapytałam czy mnie lubi chwilę się wahał. Najlepiej proszę o odpowiedź jakiegoś chłopaka bo on się na tym zna.

Offline

 

#2 2008-11-23 10:10:50

Szpodel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: On jest twardy jak skała !

hmm..  może kup mu róże i poszkole mu ją daj,potem zapytaj sie czy cie lubi,albo czy z tobą będzie,moze to cos da

Offline

 

#3 2008-11-23 11:12:02

yamkz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: On jest twardy jak skała !

Szpodel napisał:

hmm..  może kup mu róże i poszkole mu ją daj,potem zapytaj sie czy cie lubi,albo czy z tobą będzie,moze to cos da

Nie,zbyt głupie odrazu by powiedział,że ona to...

Najlepiej zrób coś Britney aby cię zauważył zrób coś takiego np.obżuć go śnieżkami czy coś ;p

Offline

 

#4 2008-11-23 11:19:15

Britney

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: On jest twardy jak skała !

Yamkz świetny pomysł z tymi śnieżkami nawet u nas wczoraj śnieg spadł :> Spróbuje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwsis.pun.pl www.grapokemonx.pun.pl www.ssgun.pun.pl www.narutooldwar.pun.pl www.najlepszamuza.pun.pl